Wybraliśmy figurę

data: 2021-02-09

Figura nr 1 - 24 głosy, nr 2 - 7 głosów, nr 3 - 83 głosy

Jak się zapewne nasi Parafianie domyślają, najwięcej głosów (83) zdobyła figura nr 3. Na figurę nr 1 oddano 24 głosy, a na nr 2 - 7 głosów. Zgodnie z tym zamówiona została ta właśnie figura (nr 3), która stanie przed naszą świątynią, na naszym skwerze. Wszystkim, którzy oddali swoje głosy, w tym także na pozostałe figury, serdecznie dziękujemy. Poświęcenie figury planujemy w święto naszego Patrona - 19 marca 2021 roku.
Jednocześnie serdecznie zapraszamy do udziału w przygotowanych z okazji Roku św. Józefa nabożeństw i uroczystości. W naszej parafii w każdą środę Nabożeństwo do przeczystego Serca św. Józefa.
W każdą trzecią sobotę w intencji rodzin, za przyczyną i wstawiennictwem św. Józefa odmawiamy różaniec przed wieczorną mszą św.