Pożegnanie śp. ks. kan. Józefa Lipskiego - Msza Św. pogrzebowa

data: 2021-04-22

Śp. ks. senior Józef wyruszył dziś w ostatnią swoją ziemską drogę. Mamy nadzieję, że jak mawiał "jest dobrze", że jest mu dobrze w domu Dobrego Ojca i teraz już patrząc na nas z góry będzie cieszył się ze swoich dzieł. W ostatniej drodze towarzyszyli śp. ks. Józefowi, rodzina, licznie przybyli księża nie tylko z naszej diecezji i parafianie. Ks. Józefa w imieniu mieszkańców miasta pożegnał Pan Maciej Glamowski Prezydent Grudziądza.
Msza św. pod przewodnictwem ks. biskupa Wiesława Śmigla zakończyła się złożeniem ciała ks. Józefa do przykościelnej krypty. Zgodnie z prośbą ks. biskupa
Wiesława módlmy się w intencji naszego zmarłego księdza seniora oraz o nowe i dobre powołania kapłańskie. Dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnich latach opiekowali się ks. Józefem oraz tym, którzy odprowadzili go na miejsce wiecznego spoczynku.