PIESZA PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM W MOKREM

data: 2021-08-15

Nasza Parafia wraz ze Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich zaprasza do udziału w pielgrzymce do Sanktuarium w Mokrem.

Parafia p.w. św. Józefa Oblubieńca i Zarząd Rejonowy Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Grudziądzu zapraszają do udziału w Pieszej Pielgrzymce z Grudziądza do Sanktuarium Maryjnego w Mokrem.
Pielgrzymka wyruszy 15 sierpnia o godzinie 7.00 z Kościoła
p.w.  św. Józefa
Oblubieńca w Grudziądzu Mniszku.

Trasa pielgrzymki przebiegać będzie: Szosą Toruńską, ul. Chełmińską, przy Kościele Podwyższenia Krzyża św. ok. godz. 8.00.  Następnie ulicami: Bydgoską, Bora-Komorowskiego, Hallera, Focha, Mickiewicza, przy Kościele Niepokalanego Serca NMP ok. godz. 8.30. Dalej ulicami: Sienkiewicza, gen. Sikorskiego, Wybickiego, Legionów - przy Kościele NSPJ w Tarpnie około godziny 9.00.  Następnie ul. Paderewskiego, Kwidzyńską do Mokrego.
Suma odpustowa w Mokrem o godz. 12.00.
Powrót do Grudziądza -  specjalnym autobusem MZK o godzinie 14.00 (przystanek autobusowy przy Kościele w Mokrem).
Informacje o pielgrzymce: Parafia św. Józefa Oblubieńca w Grudziądzu, ul. Droga Mazurska 1A, tel. 56 46 52 371