ul. Mazurska 1A
86-300 Grudziądz (Mniszek)
  • bg_page

Zdrapka Wielkopostna 2019

data: 2019-02-16

Światowa premiera Zdrapki Wielkopostnej odbywa się zawsze na trzy tygodnie przed Środą Popielcową.
UnBoxing, czyli jak wygląda Zdrapka Wielkopostna
Wizerunek nowej wersji zdrapki ujawnili: Drużyna B, Moc w słabości, daughterofholygod, ekipa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 im św. Jana Pawła II w Toruniu, Weronika Zaguła, ks. Wojciech Iwanecki, Trójca do Pary, On jest, Radio Fiat, Radio Rodzina, Radio Warszawa, Deon / WAM, Adeste, Dilerzy Dobrej Nowiny, Magazyn Kreda i wiele innych osób i instytucji. To oni przekonali nieprzekonanych do uczestnictwie w zdrapywanych rekolekcjach. Każdego dnia na karcie Zdrapki uczestnicy będą odkrywać zadanie, które może dotyczyć: postu, jałmużny, modlitwy, rachunku sumienia, gestów miłości, dialogu.
Premiera Zdrapki Wielkopostnej – nowości!
W pakiecie znalazło się sporo nowości. Sama Zdrapka jest koloru fioletowego i rozpala swoim wizerunkiem. Hasłu “Każdego dnia żyj w mocy Bożego Ducha” towarzyszą słowa Ewangelii wg św. Mateusza “Cieszcie się i radujcie albowiem Wasza nagroda wielka jest w niebie” umieszczone na obrazku płonącego ognia, symbolu Ducha Świętego, któremu mamy się poddawać przez cały Wielki Post.
Oprócz Zdrapki w wersji podstawowej w pudełku znalazła się nowość: Familijna Zdrapka Wielkopostna w dużym formacie i wizerunek … chińskiej wersji zdrapki. Tak! Zdrapka jest już w Azji!
Gdzie zamówić Zdrapkę Wielkopostną?
www.zdrapkawielkopostna.pl