Parafia Św. Józefa Oblubieńca - Grudziądz Mniszek

data: 2018-10-19

SPOTKANIE MŁODYCH POKOLENIA JP II

W piątek 19 października o 19.30 odbyło się w naszym kościele spotkanie dla młodzieży z cyklu spotkań młodzieży pokolenia JP II. Nabożeństwo poświęcone było św. Janowi Pawłowi II z okazji 40 rocznicy wyboru na papieża. Podczas spotkania rozważano nauczanie świętego patrona skierowane do młodych i modlono się w intencji młodzieży za przyczyną świętego patrona. Ks. Krzysztof podzielił się refleksjami związanymi z pobytem Jana Pawła II w Toruniu w 1999 roku. Po nabożeństwie młodzież w geście splecionych rąk odśpiewał apel maryjny. Na zakończenie spotkania ks. proboszcz zaprosił młodzież na wspólny posiłek przygotowany przez parafian. Następne spotkanie dla młodzieży w listopadzie w parafii na Lotnisku.