Parafia Św. Józefa Oblubieńca - Grudziądz Mniszek

data: 2021-07-19

Msza św. o uzdrowienie

9 lipca w dniu poświęconym św. Józefowi w naszym Kościele Stacyjnym o. Teodor Knapczyk OFM z Krakowa odprawił dla naszych Parafian i przybyłych Pielgrzymów Mszę świętą w intencji uzdrowienia chorych i uwolnienie duszy i ciała. Po mszy św. nastąpiło wystawienie Najświętszego Sakramentu, a ojciec Teodor odmówił modlitwę wstawienniczą o uzdrowienie. Po błogosławieństwie Eucharystią o. Teodor wraz z ks. Bogdanem udzielili błogosławieństwa z nałożeniem rąk. Dla wszystkich obecnych było to ważne przeżycie, a niektórzy przeżyli to szczególnie mocno. Dziękujemy ojcu Teodorowi za przewodniczenie Eucharystii, Pani Zofii Ciecierskiej za ubogacenie śpiewem oraz Pani Teodorze Szymańskiej za organizację. Przede wszystkim pragniemy podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w Eucharystii. Bóg zapłać!