Fotorelacje

Zobacz zdjęcia z wydarzeń w naszej Parafii.

strona 11 z 29 POPRZEDNIA 8 9 10 11 12 13 14 15 NASTĘPNA

Misje - DZIEŃ PRZEBACZENIA I POJEDNANIA DZIEŃ SPOWIEDZI MISYJNEJ

data: 2022-10-19
Na porannej Mszy Św. nasi księża wspólnie z misjonarzami udzielali sakramentu namaszczenia chorych. Na Eucharystiach ojciec Bogusław egzorcyzmował wodę, olej, sól, a ojciec Piotr dokonał ich poświęcenia. Są to sakramentalia służące m.in. do ochrony przed zasadzkami złego ducha. Używajmy ich w naszych domach jak najczęściej!

Misje - DZIEŃ ŻYWEJ WIARY

data: 2022-10-18
Poranne spotkania ojców misjonarzy z dziećmi i młodzieżą w Dniu żywej wiary oraz wieczorna Eucharystia z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych i Bierzmowania. Odnowienie przyrzeczeń odbyło się także podczas porannego spotkania z naszymi misjonarzami. Dziękujemy za liczny udział w Mszach Św.

Misje - DZIEŃ OSOBISTEJ REFLEKSJI

data: 2022-10-18
Na zakończenie pierwszego roboczego dnia Misji Św., wieczorna Msza Św. koncelebrowana pod przewodnictwem ojca Piotra Kemnitz MSF z udziałem naszych księży i ojca Bogusława Jaworowskiego MSF, który wygłosił naukę, a po mszy poprowadził spotkanie dla kobiet. Możemy także nabyć kopię obrazu Świętej Rodziny, różańce i wydawnictwa o działach misyjnych.

Misje Święte AD 2022 (przekazanie władzy nad Parafią ojcom misjonarzom)

data: 2022-10-15
15 października o godz. 18.00 Uroczystą Mszą Świętą rozpoczęliśmy Misje parafialne pod hasłem ”Człowiek w zamyśle stwórcy – rodzina”.

Pielgrzymka do Medjugorje

data: 2022-09-17
W dniach 9 — 17 września po Mszy św. i błogosław. pielgrzymowaliśmy do miejsca objawień Matki Bożej w Medjugorje. W niedzielę 12 września parafia w Medjugorje przeżywała odpust Podwyższenia Krzyża św. Tego dnia udaliśmy się na górę Kriżma, gdzie uczestniczyliśmy we Mszy św. odpustowej. Następnego dnia pielgrzymowaliśmy na górę Podbrdo — miejsca...

strona 11 z 29 POPRZEDNIA 8 9 10 11 12 13 14 15 NASTĘPNA