Wizytacja pasterska ks. biskupa Józefa Szamockiego

data: 2023-10-09

Dziś 9 października ks. biskup Józef Szamocki rozpoczął w naszej parafii wizytację pasterską, odprawiając o godz. 10.00 ks. Mszę św. z udziałem chorych i wszystkich wiernych, po której odmówił z naszymi wiernymi modlitwy za zmarłych przy grobie ks. Józefa Lipskiego.
Ks. biskup serdecznie zaprasza na godz.  godz. 15.00 na wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólną modlitwę różańcową, po której nastąpi adoracja w ciszy.
Możliwe będzie przyjęcie komunii św. przez osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w wieczornej Eucharystii.
O 16.30 ks. biskup Józef udzieli błogosławieństwa, szczególnie dla matek z dziećmi i wszystkich dzieci.
O 17.00 spotkanie dla młodzieży w kościele oraz spotkanie rady parafialnej.
O godz. 18.30 ks. biskup odprawi Mszę św. na zakończenie wizytacji. Na tę Mszę św. zapraszamy wszystkich parafian, członków wspólnot i stowarzyszeń parafialnych oraz uczestników pielgrzymki małżeństw i rodzin do Częstochowy.
Zapraszamy na relację z porannej mszy św.