Fotorelacje

Zobacz zdjęcia z wydarzeń w naszej Parafii.

strona 1 z 10 1 2 3 4 5 NASTĘPNA

Odsłonięcie skweru św. Jana Pawła II

data: 2020-05-18
Dziś - 18 maja przypada 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Po wieczornej Mszy św. nastąpiło poświęcenie skweru św. Jana Pawła II z figurą Matki Bożej i pamiątkową tablicą.

WIELKANOC 2020

data: 2020-04-13
Kochani, ponieważ większość z nas nie może uczestniczyć w mszach świętych w naszym Kościele. Zapewne korzystacie z licznych transmisji oferowanych przez środki masowego przekazu. Jednak w tym trudnym okresie przekazujemy Wam dobrą Nowinę, że Chrystus Pan zmartwychpowstał i żyje! Jest wśród nas! Radujmy się Alleluja! A nasza Świątynia także żyje,...

Prace remontowe - realiacja GBO

data: 2020-03-27
Uprzejmie informujemy, że trwają pracy na terenie naszej parafii związane z realizacją Grudziądzki Budżet Obywatelski. Prace realizuje firma Feniks z Grudziądza. Wkrótce teren wokół Kościoła zyska zupełnie nowy wygląd. Jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać za oddane głosy.

ORSZAK TRZECH KRÓLI A.D. 2020

data: 2020-01-06
Dziś po raz kolejny uczestniczyliśmy w Orszaku. Dzieci i młodzież z naszej Parafii zaprezentowały I scenę pt. „Zwiastowanie”. Następnie przeszliśmy wraz z Mędrcami ulicami naszego miasta. Zapraszamy do obejrzenia relacji.

BOŻONARODZENIOWE KOLĘDOWANIE

data: 2019-12-26
W czwartek w II dzień świąt Bożego Narodzenia – na mszy św. o 11.30 dzieci ze swoimi rodzinami wzięły udział w Bożonarodzeniowym kolędowaniu.

strona 1 z 10 1 2 3 4 5 NASTĘPNA