Fotorelacje

Zobacz zdjęcia z wydarzeń w naszej Parafii.

strona 5 z 29 POPRZEDNIA 2 3 4 5 6 7 8 9 NASTĘPNA

Fotorelacja z porannej mszy św. odprawionej przez ks. biskupa Józefa w dniu 9.10.2023 roku w intencji chorych i popołudniowy różaniec

data: 2023-10-09
Dziś 9 października ks. biskup Józef Szamocki rozpoczął w naszej parafii wizytację pasterską, odprawiając o godz. 10.00 ks. Mszę św. z udziałem chorych i wszystkich wiernych, po której odmówił z naszymi wiernymi modlitwy za zmarłych przy grobie ks. Józefa Lipskiego.

Koronka na ulicach miast AD 2023

data: 2023-09-28
Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tegorocznej modlitewnej Iskrze Bożego Miłosierdzia w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny. W naszej parafii spotkaliśmy się w licznym gronie wiernych pod figurą Serca Pana Jezusa przy ul. Kaszubskiej. Bóg zapłać!

Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium w Mokrem 15-08-2023

data: 2023-08-15
Jak co roku tuż po godz. 7:00 z naszej Parafii wyruszyła piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Mokrem. W tym roku duchowym przewodnikiem pielgrzymów jest ks. Mateusz Archita Na trasie Pielgrzymki dołączają kolejni uczestnicy w grudziądzkich Parafii.

Przygotowania do uroczystości udzielenia sakramentu małżeńśtwa

data: 2023-08-12
W naszej Parafii staramy się, aby każda uroczystość kościelna miała odpowiednią oprawę, także i ta indywidualna, jaką jest udzielenie sakramentu małżeństwa. Dziękujemy Pani Krystynie Ostrowskiej za przygotowywanie naszej świątyni na ten szczególny dla małżonków dzień.

Święcenie pojazdów

data: 2023-07-25
Dziś obchodziliśmy święto św. Jakuba Apostoła opiekuna m.in. pielgrzymów, a także wspominamy św. Krzysztofa - patrona kierowców. Z tej okazji ks. Proboszcz dokonał poświęcenia pojazdów i nie szczędził przy tym wody święconej

strona 5 z 29 POPRZEDNIA 2 3 4 5 6 7 8 9 NASTĘPNA